Çalışma Saatleri:  Haftaiçi - Cumartesi  09:00‑19:00    
Bizi Arayın:  0555 544 44 62

iPhone SE 2. Nesil Tamiri ve Yedek Parça

Apple Mobil Servis > iPhone SE 2. Nesil Tamiri ve Yedek Parça
apple-mobil-servis-iphone-se-2-tamir

iPhone SE 2. Nesil Tamiri ve Yedek parça ekran değişimi, touch değişimi, ses sorunları, batarya değişimi, dokunmatik ekran arızaları gibi konularda destek alabilirsiniz.

  1. iPhone SE 2. Nesil Ekran Tamiri ve Değişimi
  2. iPhone SE 2. Nesil Sıvı Teması
  3. iPhone SE 2. Nesil Batarya Değişimi
  4. iPhone SE 2. Nesil Yedek Parça
  5. iPhone SE 2. Nesil Ses ve Hoparlör Sorunu
  6. iPhone SE 2. Nesil Şarj Girişi Arızası
  7. iPhone SE 2. Nesil Dokunmatik Ekran Arızası ve Değişimi

iPhone SE 2. Nesil model cihazlarınız için yaşadığınız tüm arızalar online destek ekibimize ulaşarak ya da Apple Mobil Servisimize gelerek yaşadığınız sorunların çözümlerine ulaşabilirsiniz.

iPhone SE 2. Nesil
Ekran Tamiri ve Değişimi

iPhone ekran tamiri ve değişimi için profesyonel ekibimiz ve iPhone lara özel çözümlerimiz ve geniş yedek parça servisimizle tüm ekran tamiri ve değişim işlemlerini güvenilir ve titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

iPhone SE 2. Nesil
Sıvı Teması

iPhone SE 2. Nesil sıvı temas etmesi kahve dökülmesi, su dökülmesi, suya düşmesi gibi durumlarda Apple mobil servisimize gelerek sıvı teması sorunlarından kaynaklanan arızalardan kurtulabilirsiniz. iPhone SE 2. Nesil cihazlarınıza su temas etmesi onarılabilir veya yedek parça değişimi gerçekleştirilebilir.

iPhone SE 2. Nesil
Batarya Değişimi

iPhone SE 2. Nesil batarya değişimi gerektiren durumlar genelde bataryanın kötü veya bilinçsiz kullanımına bağlı pil ömrünün azalması olarak görülür. Dış etkenlere bağlı olarak da gerçekleşebilen bataryanın ömrünün azalması durumunda batarya değişimi işlemi Apple mobil servis tarafından gerçekleştirilir.

iPhone SE 2. Nesil
Yedek Parça

iPhone SE 2. Nesil Yedek parçalarına ulaşmak garantileri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm yedek parçalara Apple mobil servisimizde ulaşabilirsiniz.

iPhone SE 2. Nesil
Ses ve Hoparlör Sorunu

iPhone SE 2. Nesil cihazlarınızda karşılaştığınız ses ve hoparlör sorunları için temizlik işlemi ve değişim işlemi gerçekleştirilir. Özel cihazlarla gerçekleştirilen temizlik esnasında cihazınıza bir zarar gelmemesi için profesyonel bir ekip titizlikle çalışır.

iPhone SE 2. Nesil
Şarj Girişi Arızası

iPhone Cihazlarınızda karşılaştığınız şarj girişi arızaları nedeniyle servisimize gelerek çözümlerimizle tanışabilirsiniz. Güvenilir ve titiz bir şekilde gerçekleştirilen işlemlerden önce sorunun nereden kaynaklandığı tespit edilir ve işleme onayınız doğrultusunda başlanır.

iPhone SE 2. Nesil
Dokunmatik Ekran Arızası ve Değişimi

iPhone SE 2. Nesil dokunmatik ekran arızası ve değişimi için profesyonel apple mobil servise gelerek çözüm önerilerimizden faydalanabilirsiniz. Dokunmatik ekranlar hassas bileşenlerdir. Bu nedenle çok ufak darbelerle bile hasar görebilmektedirler. Arıza tespiti, dokunmatik ekran tamiri veya değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone, iPad Tamiri ve Yedek Parça İhtiyacınız için Hemen Arayın