Çalışma Saatleri:  Haftaiçi - Cumartesi  09:00‑19:00    
Bizi Arayın:  0555 544 44 62

iPhone 11 Pro Tamir ve Yedek Parça

Apple Mobil Servis > iPhone 11 Pro Tamir ve Yedek Parça
apple-mobil-servis-iphone-11-pro-tamir

iPhone 11 Pro Tamiri ve Yedek parça ekran değişimi, touch değişimi, ses sorunları, batarya değişimi, dokunmatik ekran arızaları gibi konularda destek alabilirsiniz.

  1. iPhone 11 Pro Ekran Tamiri ve Değişimi
  2. iPhone 11 Pro Sıvı Teması
  3. iPhone 11 Pro Batarya Değişimi
  4. iPhone 11 Pro Yedek Parça
  5. iPhone 11 Pro Ses ve Hoparlör Sorunu
  6. iPhone 11 Pro Şarj Girişi Arızası
  7. iPhone 11 Pro Dokunmatik Ekran Arızası ve Değişimi

iPhone 11 Pro model cihazlarınız için yaşadığınız tüm arızalar online destek ekibimize ulaşarak ya da Apple Mobil Servisimize gelerek yaşadığınız sorunların çözümlerine ulaşabilirsiniz.

iPhone 11 Pro
Ekran Tamiri ve Değişimi

iPhone ekran tamiri ve değişimi için profesyonel ekibimiz ve iPhone lara özel çözümlerimiz ve geniş yedek parça servisimizle tüm ekran tamiri ve değişim işlemlerini güvenilir ve titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

iPhone 11 Pro
Sıvı Teması

iPhone 11 Pro sıvı temas etmesi kahve dökülmesi, su dökülmesi, suya düşmesi gibi durumlarda Apple mobil servisimize gelerek sıvı teması sorunlarından kaynaklanan arızalardan kurtulabilirsiniz. iPhone 11 Pro cihazlarınıza su temas etmesi onarılabilir veya yedek parça değişimi gerçekleştirilebilir.

iPhone 11 Pro
Batarya Değişimi

iPhone 11 Pro batarya değişimi gerektiren durumlar genelde bataryanın kötü veya bilinçsiz kullanımına bağlı pil ömrünün azalması olarak görülür. Dış etkenlere bağlı olarak da gerçekleşebilen bataryanın ömrünün azalması durumunda batarya değişimi işlemi Apple mobil servis tarafından gerçekleştirilir.

iPhone 11 Pro
Yedek Parça

iPhone 11 Pro Yedek parçalarına ulaşmak garantileri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm yedek parçalara Apple mobil servisimizde ulaşabilirsiniz.

iPhone 11 Pro
Ses ve Hoparlör Sorunu

iPhone 11 Pro cihazlarınızda karşılaştığınız ses ve hoparlör sorunları için temizlik işlemi ve değişim işlemi gerçekleştirilir. Özel cihazlarla gerçekleştirilen temizlik esnasında cihazınıza bir zarar gelmemesi için profesyonel bir ekip titizlikle çalışır.

iPhone 11 Pro
Şarj Girişi Arızası

iPhone Cihazlarınızda karşılaştığınız şarj girişi arızaları nedeniyle servisimize gelerek çözümlerimizle tanışabilirsiniz. Güvenilir ve titiz bir şekilde gerçekleştirilen işlemlerden önce sorunun nereden kaynaklandığı tespit edilir ve işleme onayınız doğrultusunda başlanır.

iPhone 11 Pro
Dokunmatik Ekran Arızası ve Değişimi

iPhone 11 Pro dokunmatik ekran arızası ve değişimi için profesyonel apple mobil servise gelerek çözüm önerilerimizden faydalanabilirsiniz. Dokunmatik ekranlar hassas bileşenlerdir. Bu nedenle çok ufak darbelerle bile hasar görebilmektedirler. Arıza tespiti, dokunmatik ekran tamiri veya değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone, iPad Tamiri ve Yedek Parça İhtiyacınız için Hemen Arayın