Çalışma Saatleri:  Haftaiçi - Cumartesi  09:00‑19:00    
Bizi Arayın:  0555 544 44 62

iPad (6.Nesil) Tamir ve Yedek Parça

Apple Mobil Servis > iPad (6.Nesil) Tamir ve Yedek Parça
apple-mobil-servis-ipad-6-nesil-tamir

iPad (6.Nesil) Tamiri ve Yedek parça ekran değişimi, touch değişimi, ses sorunları, batarya değişimi, dokunmatik ekran arızaları gibi konularda destek alabilirsiniz.

  1. iPad (6.Nesil) Ekran Tamiri ve Değişimi
  2. iPad (6.Nesil) Sıvı Teması
  3. iPad (6.Nesil) Batarya Değişimi
  4. iPad (6.Nesil) Yedek Parça
  5. iPad (6.Nesil) Ses ve Hoparlör Sorunu
  6. iPad (6.Nesil) Şarj Girişi Arızası
  7. iPad (6.Nesil) Dokunmatik Ekran Arızası ve Değişimi

iPad (6.Nesil) model cihazlarınız için yaşadığınız tüm arızalar online destek ekibimize ulaşarak ya da Apple Mobil Servisimize gelerek yaşadığınız sorunların çözümlerine ulaşabilirsiniz.

iPad (6.Nesil)
Ekran Tamiri ve Değişimi

iPhone ekran tamiri ve değişimi için profesyonel ekibimiz ve iPhone lara özel çözümlerimiz ve geniş yedek parça servisimizle tüm ekran tamiri ve değişim işlemlerini güvenilir ve titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

iPad (6.Nesil)
Sıvı Teması

iPad (6.Nesil) sıvı temas etmesi kahve dökülmesi, su dökülmesi, suya düşmesi gibi durumlarda Apple mobil servisimize gelerek sıvı teması sorunlarından kaynaklanan arızalardan kurtulabilirsiniz. iPad (6.Nesil) cihazlarınıza su temas etmesi onarılabilir veya yedek parça değişimi gerçekleştirilebilir.

iPad (6.Nesil)
Batarya Değişimi

iPad (6.Nesil) batarya değişimi gerektiren durumlar genelde bataryanın kötü veya bilinçsiz kullanımına bağlı pil ömrünün azalması olarak görülür. Dış etkenlere bağlı olarak da gerçekleşebilen bataryanın ömrünün azalması durumunda batarya değişimi işlemi Apple mobil servis tarafından gerçekleştirilir.

iPad (6.Nesil)
Yedek Parça

iPad (6.Nesil) Yedek parçalarına ulaşmak garantileri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm yedek parçalara Apple mobil servisimizde ulaşabilirsiniz.

iPad (6.Nesil)
Ses ve Hoparlör Sorunu

iPad (6.Nesil) cihazlarınızda karşılaştığınız ses ve hoparlör sorunları için temizlik işlemi ve değişim işlemi gerçekleştirilir. Özel cihazlarla gerçekleştirilen temizlik esnasında cihazınıza bir zarar gelmemesi için profesyonel bir ekip titizlikle çalışır.

iPad (6.Nesil)
Şarj Girişi Arızası

iPhone Cihazlarınızda karşılaştığınız şarj girişi arızaları nedeniyle servisimize gelerek çözümlerimizle tanışabilirsiniz. Güvenilir ve titiz bir şekilde gerçekleştirilen işlemlerden önce sorunun nereden kaynaklandığı tespit edilir ve işleme onayınız doğrultusunda başlanır.

iPad (6.Nesil)
Dokunmatik Ekran Arızası ve Değişimi

iPad (6.Nesil) dokunmatik ekran arızası ve değişimi için profesyonel apple mobil servise gelerek çözüm önerilerimizden faydalanabilirsiniz. Dokunmatik ekranlar hassas bileşenlerdir. Bu nedenle çok ufak darbelerle bile hasar görebilmektedirler. Arıza tespiti, dokunmatik ekran tamiri veya değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone, iPad Tamiri ve Yedek Parça İhtiyacınız için Hemen Arayın